Psal se rok 2015...

... když Lucie Tvrdoňová, výživová specialistka a trenérka, zahájila provoz tehdy zcela nové firmy na zdravé a chutné krabičkové stravování.

Založení takové firmy bylo naprosto logickým krokem, který navazoval na Lucčiny mnohaleté aktivity v oblasti sportu, formování postavy a zdravého stravování. 

Cílem Krabičkujeme s.r.o., je dostat zdravý životní styl a pravidelné stravování do podvědomí co nejvíce lidí v okolí.

Možná je to chuť našich krabiček, možná náš přístup ke klientům, možná obojí.

Šířit povědomí o důležitosti zdravého stravování se nám daří stále více a za to jsme nesmírně vděční!

Tým Krabičkujeme

Lucie Tvrdoňová

Majitelka
Výživová specialistka, taneční a fitness trenérka s dlouholetou praxí. Poskytuje poradenství v oboru hubnutí, přibývání na váze, nebo udržení hmotnosti. Učí klienty přivlastnit si zdravý životní styl a najít ztracenou sebedůvěru. Láska k tanci a k fitness ji přivedla na myšlenku předávat její znalosti dál a svou práci má jako vášeň a poslání. V oboru se vzdělává pravidelně již více než 15 let.

"Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv!"

Marta Lipovská

Odpovědná vedoucí
Vedoucí stravování s vytříbenými chutěmi. Její celoživotní zkušenosti v kuchyni se staly v naší firmě hlavním ukazatelem kvality a učí je i všechny naše kuchařky. Do telefonu na vás bude stále milá a usměvavá. Pokud chcete objednat krabičky, zrušit krabičky, nebo nahlásit jakoukoli změnu, nemusíte se obávat zavolat na naši infolinku. Vždycky to bude příjemný hovor.

"Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra!"

Kristýna Brokešová

Výživový specialista
Velmi pečlivá a starostlivá posila našeho týmu. Pomáhá nám nacházet nové recepty a sestavovat jídelníčky na míru klientům na víkendy, protože naše krabičky jsou jen od pondělí do pátku. S radostí vás změří na přístroji Tanita a následně spočítá a doporučí optimální kalorický příjem pro splnění vašich cílů. Jsme rádi, že ji máme ve svém týmu.

"Úsměv je nejkrásnějším doplňkem, který si může žena vzít."

Kateřina Hájková

Copywriter
Naše milá a šikovná textařka píše nejen na náš blog, ale také na velkou spoustu dalších populárních magazínů a webů. Četli jste někdy o Krabičkujeme nebo zakladatelce Lucce? S velkou pravděpodobností to má na svědomí tahle něžná duše. Káťa je mimo jiné také výživová specialistka, trenérka, milovnice pohybu, přírody a jógy. Jsme šťastné, že je součástí našeho týmu.

"Štěstí je v konečném důsledku výsledkem vlastního rozhodnutí být šťastný."

Lucie Podsedníková

Marketing
Naše skvělá posila, která se stará o všechny kampaně na sociálních sítích i mimo ně, úpravy na webu a velkou část naší komunikace do světa. Lucka je neuvěřitelně kreativní a dobrodružný freelancer. Žije na Menorce a práce s ní je velmi příjemné odreagování a zpestření naší pracovní náplně. Porady s ní jsou jako dovolená plná nových nápadů a energie. 

"Méně mít, více žít."

Holky krabičkový

Naše kuchařky
Otáčí se v kuchyni, jako by to dělaly celý život. Vaří, pečou, krájí, melou a tak moc nerady se fotí, že máme jen tento šperk 😉 Jsou nepostradatelnou součástí našeho týmu. Bez nich by žádné krabičky nebyly. Šikovné, usměvavé, pracovité a vzorné. Velké štěstí najít do týmu stejně naladěné holky.

"Negativní mysl ti nikdy nepřinese pozitivní život."

Řidičky a řidiči

Ředitelé automobilů
Kdo všechno vám může ráno přivézt krabičky? Káťa, Petr, Marta a Lucka a Honza. Jsou to ranní ptáčata a jezdí vždy od 5 hodin ráno. A přesto s úsměvem 😉

"Spěcháme za vámi pomalu a opatrně."

Lucie Poršová

Účetní
Nepostradatelným členem našeho týmu je tato krásná a milá specialistka přes čísla. Služebně je u nás nejmladší, za to má práce jako na kostele. Té se zhostila s vervou a úsměvem. Jsme rády, že máme v týmu další skvělou ženu. 

Tereza Ilgner

Fotografka
Mladá talentovaná fotografka, díky které máme všechny krásné reprezentativní obrázky. Tahle holka přesně ví, kdy a jak cvaknout.

Chceš k nám patřit?

Co říkají naši klienti

Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
Martin Felgr
Děkuji za výborné jídlo ve Vašich krabičkách! Jsem velice náročný strávník, ale zde jsem si pochutnala i na rybách, které nejím! Jídlo mě ujídaly i mé dcery, které jsou náročnější ještě více než já! Takže se dá vařit zdravě, ale přitom velice chutně 😉 Díky tomu, že bylo vše dobře vyvážené, jsem přestala mít chuť na sladké a dostala velkou inspiraci ve vaření! Nastartovalo mě to správným směrem. Také musím pochválit organizaci a rozvoz, slečna která mě krabičky vozila byla příjemná a ochotná. Tyto krabičky tedy vřele doporučuji a na čas, kdy jsem nemusela "stát u plotny" ráda vzpomínám!
Petra SejbalováGoogle recenze
Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
Lenka Kalousková
Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
Ivana Chaloupková
Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
Simča Borovcová
Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
Danuše Vacková
Jídla chutná, těší i sladké jídlo, masa a zeleniny mnoho. Objednala jsem si "nejslabší" kalorickou verzi. Nejen že mi pomohla s kily dolů aniž bych tušila (poznala jsem při oblékání již vyřazených věcí, které mi byly fest) ale naučila jsem se pravidelně a chutně snídat, svačit, obědvat, svačit, večeřet. V okolí byli skeptičtí, jak to může chutnat, ale když ohřívám, jídlo krásně voní a po ochutnání už dávno nikdo nekritizuje. Bohužel, můj mužský kolektiv v práci takovou stravu neocení, ale jinak kudy chodím, tudy chválím. Ženy nebojte se a zkuste 🙂
Eva Nováčková

Kam rozvážíme

Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nerudova 637
Kostelec nad Orlicí

info@krabickujeme.cz
infolinka +420 722 910 266

Fakturační údaje

KRABIČKUJEME s. r. o
se sídlem Na Městečku 378
517 43 Potštejn

IČ: 108 10 510    DIČ: CZ10810510

BÚ: 123-4171530207/0100