Psal se rok 2015...

... když Lucie Tvrdoňová, výživová specialistka a trenérka, zahájila provoz tehdy zcela nové firmy na zdravé a chutné krabičkové stravování.

Založení takové firmy bylo naprosto logickým krokem, který navazoval na Lucčiny mnohaleté aktivity v oblasti sportu, formování postavy a zdravého stravování. 

Cílem Krabičkujeme s.r.o., je dostat zdravý životní styl a pravidelné stravování do podvědomí co nejvíce lidí v okolí.

Možná je to chuť našich krabiček, možná náš přístup ke klientům, možná obojí.

Šířit povědomí o důležitosti zdravého stravování se nám daří stále více a za to jsme nesmírně vděční!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tým Krabičkujeme

Lucie Tvrdoňová

Majitelka
Výživová specialistka, taneční a fitness trenérka s dlouholetou praxí. Poskytuje poradenství v oboru hubnutí, přibývání na váze, nebo udržení hmotnosti. Učí klienty přivlastnit si zdravý životní styl a najít ztracenou sebedůvěru. Láska k tanci a k fitness ji přivedla na myšlenku předávat její znalosti dál a svou práci má jako vášeň a poslání. V oboru se vzdělává pravidelně již více než 15 let.

"Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv!"

Marta Lipovská

Odpovědná vedoucí
Vedoucí stravování s vytříbenými chutěmi. Její celoživotní zkušenosti v kuchyni se staly v naší firmě hlavním ukazatelem kvality a učí je i všechny naše kuchařky. Do telefonu na vás bude stále milá a usměvavá. Pokud chcete objednat krabičky, zrušit krabičky, nebo nahlásit jakoukoli změnu, nemusíte se obávat zavolat na naši infolinku. Vždycky to bude příjemný hovor.

"Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra!"

Kristýna Brokešová

Výživový specialista
Velmi pečlivá a starostlivá posila našeho týmu. Pomáhá nám nacházet nové recepty a sestavovat jídelníčky na míru klientům na víkendy, protože naše krabičky jsou jen od pondělí do pátku. S radostí vás změří na přístroji Tanita a následně spočítá a doporučí optimální kalorický příjem pro splnění vašich cílů. Jsme rádi, že ji máme ve svém týmu.

"Úsměv je nejkrásnějším doplňkem, který si může žena vzít."

Kateřina Hájková

Copywriter
Naše milá a šikovná textařka píše nejen na náš blog, ale také na velkou spoustu dalších populárních magazínů a webů. Četli jste někdy o Krabičkujeme nebo zakladatelce Lucce? S velkou pravděpodobností to má na svědomí tahle něžná duše. Káťa je mimo jiné také výživová specialistka, trenérka, milovnice pohybu, přírody a jógy. Jsme šťastné, že je součástí našeho týmu.

"Štěstí je v konečném důsledku výsledkem vlastního rozhodnutí být šťastný."

Lucie Podsedníková

Marketing
Naše skvělá posila, která se stará o všechny kampaně na sociálních sítích i mimo ně, úpravy na webu a velkou část naší komunikace do světa. Lucka je neuvěřitelně kreativní a dobrodružný freelancer. Žije na Menorce a práce s ní je velmi příjemné odreagování a zpestření naší pracovní náplně. Porady s ní jsou jako dovolená plná nových nápadů a energie. 

"Méně mít, více žít."

Holky krabičkový

Naše kuchařky
Otáčí se v kuchyni, jako by to dělaly celý život. Vaří, pečou, krájí, melou a tak moc nerady se fotí, že máme jen tento šperk 😉 Jsou nepostradatelnou součástí našeho týmu. Bez nich by žádné krabičky nebyly. Šikovné, usměvavé, pracovité a vzorné. Velké štěstí najít do týmu stejně naladěné holky.

"Negativní mysl ti nikdy nepřinese pozitivní život."

Řidičky a řidiči

Ředitelé automobilů
Kdo všechno vám může ráno přivézt krabičky? Káťa, Petr, Marta a Lucka a Honza. Jsou to ranní ptáčata a jezdí vždy od 5 hodin ráno. A přesto s úsměvem 😉

"Spěcháme za vámi pomalu a opatrně."

Lucie Poršová

Účetní
Nepostradatelným členem našeho týmu je tato krásná a milá specialistka přes čísla. Služebně je u nás nejmladší, za to má práce jako na kostele. Té se zhostila s vervou a úsměvem. Jsme rády, že máme v týmu další skvělou ženu. 

Tereza Ilgner

Fotografka
Mladá talentovaná fotografka, díky které máme všechny krásné reprezentativní obrázky. Tahle holka přesně ví, kdy a jak cvaknout.

Chceš k nám patřit?

Co říkají naši klienti

Jídlo je moc dobré a je ho hodně.Vůbec jsem neměla hlad a všechno mě moc chutnalo.Pokud se někdo rozhodnete,vřele doporučuji.Domluva při zařizování dovozu byla vstřícná a zrovna tak paní,která jídlo dovážela, byla moc milá.
Hana Kosova
Hana Kosova
2024-02-08
Krabičky od firmy krabičkujeme odebírám již přes měsíc a nemůžu říct špatného slova. Nejenže jídla vypadají na pohled hezky a lákavě, ale všechna jsou i chuťově strašně výborná! Moje děkuji patří celému týmu - nejenom paním kuchařkám, ale také sympatické paní řidičce a hlavně paní majitelce Lůce, u které je vidět, že dělá svou práci poctivě a srdcem. Doporučuji všema deseti!!! 🙂
Katerina Kotalova
Katerina Kotalova
2024-02-03
Doporučuji. Velmi chutné jídlo, odpovídající porce, a hlavně i skvěle zabalené a připravené. Doporučuji všem, kdo uvažuje o "krabičkovém" stravování.
Vladimír Kořenský
Vladimír Kořenský
2024-01-29
Vždy naprosto dokonalá chuť i vzhled ... Pomazánky si sama doma nedělám, jsem šťastná , že díky krabičkujeme mám pomazánky ve svém jídelníčku...stejně jako zeleninku....děkuji vám
Janka Kolatkova
Janka Kolatkova
2024-01-28
Firmu krabičkujeme už znám a sleduji delší dobu ❤️ a v poslední době jsem měla tu možnost jejich jídlo ochutnat. Jde poznat, že krabičky připravují lidé, kterým na tom záleží a dělají to s radostí a obrovským nasazením ..Rozumí tomu a ví, co lidem servírují! 🥰 Jelikož se také zajímám o výživu a zdravé stravování, nebojím se tuto firmu doporučit dál! Mimochodem .. pomazánky naprostá BOMBA! 😍 Jen tak dál týme KRABIČKUJEME!
Renata Drapova
Renata Drapova
2024-01-27
Těšila jsem se, až Krabičkujeme začnou vozit jídlo i do Hradce Králové a jsem šťastná, že už se to podařilo a mohli jsme si s manželem objednat. 🚗 Jsou to naprosto vymazlené, s láskou připravené dobroty. 😋Vše je čerstvé, ozdobené a lahodné. 🥑 Každé ráno se těšíme na nadílku zdravého jídla, které přiváží sympatická řidička. 🍲 Často objevíme nové chutě a kombinace, dnes byla úžasná svíčková lepší než dělám já. Sleduji i blog a podcasty paní zakladatelky Lucie a líbí se mi její přístup. Zkoušela jsem už ledacos a za mě je toto nejlahodnější dieta na světě. Díky Krabičkujeme se cítím lehce a mám víc energie.💕
Dagmar Urbanová
Dagmar Urbanová
2024-01-26
Krabičky z krabičkujeme jsem jedla už několikrát a vždycky jsem byla moc spokojená. Vyvážené chutě, kvalitní suroviny i skvělá komunikace. Doporučuji!
tereza ilgner
tereza ilgner
2024-01-26
Jsme s manželem dlouhodobí spokojení klienti, kteří se rádi vrací😊 vyhovuje nám velikost porcí i pestrost jídelníčku. Chtěla bych vyzdvihnout především sladké snídaně, pomazánky a různé druhy polévek-vždy si pochutnám😊 takže mohu s klidným svědomím doporučit🙏
Petra Záleská
Petra Záleská
2024-01-26
Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
Martin Felgr
Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
Lenka Kalousková
Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
Ivana Chaloupková
Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
Simča Borovcová
Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
Danuše Vacková

Kam rozvážíme

Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nerudova 637
Kostelec nad Orlicí

info@krabickujeme.cz
infolinka +420 722 910 266

Fakturační údaje

KRABIČKUJEME s. r. o
se sídlem Na Městečku 378
517 43 Potštejn

IČ: 108 10 510    DIČ: CZ10810510

BÚ: 123-4171530207/0100