Cena krabiček se odvíjí od zvoleného programu a jeho varianty.

Celodenní Krabičky

od 349 Kč / 5 jídel denně

5 jídel denně 5x v týdnu, na 20 pracovních dní v takové kalorické hodnotě, kterou si předem dojednáme.

Vegetariánské Krabičky

od 349 Kč / 5 jídel denně

NOVINKA

5x týdně, 5 čerstvých a nutričně vyvážených vegetariánských jídel, sestavených odborníky na vegetariánský životní styl.

5 dní na zkoušku

od 349 Kč / 5 jídel denně

Zvýhodněné!

Vyzkoušejte krabičkovou dietu na 1 pracovní týden a zjistěte, zdali je to to pravé pro vás.

Obědy do práce

od 76 Kč / oběd

Stravujte se i v práci chutně, zdravě a bez spěchu. Oběd vám zdarma a včas přivezeme.

Sleva množstevní
- 5 Kč / den ( objednávka a úhrada na 2 turnusy )
- 10 Kč / den ( objednávka a úhrada na 3 turnusy )
Sleva věrnostní
- 10 Kč / den ( každý klient s historií 3 a více po sobě jdoucích turnusů )
Příplatek
+ 25 Kč / den Eco kompostovatelné obaly
+ 20 Kč / den Nekompletní menu ( kompletní menu je 5 jídel denně )
+ 20 Kč / den Nekompletní turnus* ( kompletní turnus je 20 dní )

* Výjimku tvoří program 5 dní na zkoušku pro zcela nové klienty.

Další informace
Slevy se vzájemně nesčítají
Platnost ceníku od 3.3. 2022
Uvedené ceny jsou včetně DPH
Turnus = 20 všedních dní

Kalorická kalkulačka

Spočítejte si svou optimální kalorickou hodnotu.

Berte v potaz, že tato kalkulačka pracuje s velmi obecnými informacemi. Nejste si jisti výpočtem kalorické hodnoty? Napište nám a my vám rádi pomůžeme.

Kalkulačka
Žena Muž

Máte spočítáno?

Co říkají naši klienti

Tak musím i já přispět trochou do mlýna 🙂 s recenzí na “krabičky”. Bylo mi to doporučeno kamarádem od manžela - ano, mužem 🙂 a po vyslechnutí chvály jsem neváhala hned druhý den jsem si objednala program na celý měsíc. No a 5x denně jíst, tak to jsem ještě nikdy nezažila, stravovala jsem se špatně, nepravidelně a nevhodně. No a teď po prvním měsíci, který mám za sebou, tak jsem si právě dnes zaplatila měsíc další. Jsem z toho celá poblázněná, co všechno krásného a nového se mi vždy v krabičce ukáže. Jídla jsou výborná, ano, jsou to menší porce, ale když jíte po cca 2,5 hodinách, je to dostačující. Juuu a ty chutě. Tak skvěle vychucené!!! Mhhhm, opravdu zažívám gurmánské zážitky. Moc děkuji celému týmu, který "v tom má prsty" :-), že na sobě můžu cítit najednou tu lehkost a povznesenost, že pro své tělo (a i duši) člověk něco dělá. Ano, má to blahodárný vliv i na psychiku, rozhodně všem doporučuji. Paní řidička je vždy usměvavá a moc milá a ke konci prvního měsíce mi i volaly velmi sympatické dámy přímo z firmy a ptaly se na moje dojmy a pocity, jestli je vše v pořádku a jak se cítím, atd... Takže za mě skvělá volba - když chceš něco změnit, začni u sebe :-). Hezký večer všem.
Helena Menzelová Eurona
Helena Menzelová Eurona
2023-10-24
Již skoro měsíc využívám krabičky a jsem moc spokojená, nejen s logistikou, ale i obsahem krabiček, vždy se těším na snídaně a svačinky s očekáváním co nového bude a dnešní dopolední svačina - ovocné mango smoothie bowl s granolou byla naprosto úžasné, díky selému kolektivu Krabičkujeme. -IN-
Iva Necekalova
Iva Necekalova
2023-10-19
Firmu Krabičkujeme s.r.o. jsem si vybrala právě pro to,že Lůcu znám už spoustu let a vím jak své krabičky propaguje na svém profilu a jak skvěle krabičky vypadají, a jelikož jsem chtěla při cvičení ještě něco víc zhubnout,byla to jasná volba🫠...jídlo nejen,že vypadá skvěle, ale ono i tak chutná a voní🙃 A pokud neradi maso, nabízí nyní vegetariánské krabičky😉,takže hurá na objednávku a dobrou chuť!
Pavlina Cindrova
Pavlina Cindrova
2023-10-10
Jídla chutná, těší i sladké jídlo, masa a zeleniny mnoho. Objednala jsem si "nejslabší" kalorickou verzi. Nejen že mi pomohla s kily dolů aniž bych tušila ( poznala jsem při oblékání již vyřazených věcí, které mi byly fest ) ale naučila jsem se pravidelně a chutně snídat, svačit, obědvat, svačit, večeřet. V okolí byli skeptičtí, jak to může chutnat, ale když ohřívám, jídlo krásně voní a po ochutnání už dávno nikdo nekritizuje. Bohužel, můj mužský kolektiv v práci takovou stravu neocení, ale jinak kudy chodím, tudy chválím. Ženy nebojte se a zkuste 🙂
Eva Nováčková
Eva Nováčková
2023-10-10
Vegetariánské krabičky jsou pro mě překvapením. Nečekala jsem, že budou tak dobré. Tyto krabičky nabízejí širokou škálu chutných a vyvážených pokrmů. Jsou velice různorodé a obsahují kvalitní suroviny, které nejsou tak dostupné. Velice si cením různorodých chutí, které se tolik neopakují a proto neomrzí. Doporučuji ☺️
Eva Martincová
Eva Martincová
2023-10-09
Krabičky z firmy Krabičkujeme.cz jsme začala odebírat když byl syn maličký a já pořad nabírala váhu.Kila šla nahoru špatným stravováním a tím se sypala i moje psychika .Měsíc po braní krabiček šla váha neskutečně dolu.Já se začala cítit lépe , měla sem víc energie ,neměla chutě.Po třech měsících jsme měla dole neskutečně moc.Krabičky mi nastartovali metabolismus ,zvedli svalovou hmotu, zvýšili vodu ,..atd.. změnili mi život, po jejich vzoru se i dál stravuji.Poznala sem co a kdy jíst, jak často jíst a jaké existují potraviny.Po třech porodech mám nejlepší formu jakou jsme kdy měla .Vrátila sem se k nim ještě 2x a vždy si pochutnávala .Krom toho že Vám daji co mají,jsou i moc dobré a mate to bez práce .
Klára Špaisová
Klára Špaisová
2023-10-04
Dobrý den, jste úplně úžasní! Vegetariánské krabičky mám teprve třetí den a všechna jídla jsou naprosto skvělá. Po dnešním obědě vám musím napsat, jakou mám z toho radost, že mám dobrý pocit, že jídla jsou zdravá a vyvážená. Vše je pečlivě připraveno, střídají se všechny chutě 🙂 Měli jsme doma vaše krabičky už několikrát, vždy moc fajn, ale teď myslím že jste se ještě o dost vylepšili. Naprostá spokojenost i s dovozem. MOC DĚKUJI 🙂
Iveta Petrova
Iveta Petrova
2023-10-04
Dobrý den krabičky 🤗 vaše krabičky jsou moc dobré velice mě překvapilo jak to máte vše do detailu propracované..hezký zabalené, popsané 👏👏je vidět, že to děláte s láskou. A vaše pomazánky jsou top.
Lenka Wollmannová
Lenka Wollmannová
2023-09-11
Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
Martin Felgr
Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
Lenka Kalousková
Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
Ivana Chaloupková
Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
Simča Borovcová
Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
Danuše Vacková

Kam rozvážíme

Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!

Krabičky jako dárek

Chcete někomu dopřát pravidelnou péči v podobě zdravé, chutné a vyvážené stravy? Ať už na týden, na měsíc nebo na rok, jste na správné adrese. 

Chci darovat zdravé Krabičky

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nerudova 637
Kostelec nad Orlicí

info@krabickujeme.cz
infolinka +420 722 910 266

Fakturační údaje

KRABIČKUJEME s. r. o
se sídlem Na Městečku 378
517 43 Potštejn

IČ: 108 10 510    DIČ: CZ10810510

BÚ: 123-4171530207/0100