Jídelníček

Vždy čerstvé, kvalitní a nutričně vyvážená jídla!

Jaká jídla od nás dostáváte

Toto je ukázka jednoho z jídelníčků.

Ovesná kaše v kokosovém mléce s ovocem a ořechy slazená medem
Chia jogurt s malinami a borůvkami slazený čekankovým sirupem
Grilované kuřecí prsíčko se šťouchaným bramborem s pažitkou a rajčátky
Kari-mrkvová pomazánka na Ličenském žitném chlebíku s klíčky z hrášku
Zeleninový salát s tuňákem a vejci, zakápnutý olivovým olejem

Vaše nejčastější dotazy

  • Co když něco nemohu nebo mi nechutná?
    Snažíme se vám maximálně vyjít vstříc. Napište nám email, sdělte nám nevhodné potraviny a my uděláme vše pro to, abychom ji nahradili jinou ekvivalentní.
  • Krabičky potřebuji v týdnu rozvážet na více míst.
    Víme, že někdy pracujete z domu, jindy jste v kanceláři nebo jinde. Stačí nás dopředu informovat, kam si přejete Krabičky v jaký den zavézt a právě tam vám je doručíme.
  • Občas potřebuji nějaké dny vynechat.
    Jedete na dovolenou, jsou prázdniny a vás čeká vaření pro celou rodinu,... Ať je důvod jakýkoliv, informujte nás alespoň 2 dny dopředu. Nevyužité dny vám převedeme do dalšího turnusu.

Co říkají naši klienti

Tak musím i já přispět trochou do mlýna 🙂 s recenzí na “krabičky”. Bylo mi to doporučeno kamarádem od manžela - ano, mužem 🙂 a po vyslechnutí chvály jsem neváhala hned druhý den jsem si objednala program na celý měsíc. No a 5x denně jíst, tak to jsem ještě nikdy nezažila, stravovala jsem se špatně, nepravidelně a nevhodně. No a teď po prvním měsíci, který mám za sebou, tak jsem si právě dnes zaplatila měsíc další. Jsem z toho celá poblázněná, co všechno krásného a nového se mi vždy v krabičce ukáže. Jídla jsou výborná, ano, jsou to menší porce, ale když jíte po cca 2,5 hodinách, je to dostačující. Juuu a ty chutě. Tak skvěle vychucené!!! Mhhhm, opravdu zažívám gurmánské zážitky. Moc děkuji celému týmu, který "v tom má prsty" :-), že na sobě můžu cítit najednou tu lehkost a povznesenost, že pro své tělo (a i duši) člověk něco dělá. Ano, má to blahodárný vliv i na psychiku, rozhodně všem doporučuji. Paní řidička je vždy usměvavá a moc milá a ke konci prvního měsíce mi i volaly velmi sympatické dámy přímo z firmy a ptaly se na moje dojmy a pocity, jestli je vše v pořádku a jak se cítím, atd... Takže za mě skvělá volba - když chceš něco změnit, začni u sebe :-). Hezký večer všem.
Helena Menzelová Eurona
Helena Menzelová Eurona
2023-10-24
Již skoro měsíc využívám krabičky a jsem moc spokojená, nejen s logistikou, ale i obsahem krabiček, vždy se těším na snídaně a svačinky s očekáváním co nového bude a dnešní dopolední svačina - ovocné mango smoothie bowl s granolou byla naprosto úžasné, díky selému kolektivu Krabičkujeme. -IN-
Iva Necekalova
Iva Necekalova
2023-10-19
Firmu Krabičkujeme s.r.o. jsem si vybrala právě pro to,že Lůcu znám už spoustu let a vím jak své krabičky propaguje na svém profilu a jak skvěle krabičky vypadají, a jelikož jsem chtěla při cvičení ještě něco víc zhubnout,byla to jasná volba🫠...jídlo nejen,že vypadá skvěle, ale ono i tak chutná a voní🙃 A pokud neradi maso, nabízí nyní vegetariánské krabičky😉,takže hurá na objednávku a dobrou chuť!
Pavlina Cindrova
Pavlina Cindrova
2023-10-10
Jídla chutná, těší i sladké jídlo, masa a zeleniny mnoho. Objednala jsem si "nejslabší" kalorickou verzi. Nejen že mi pomohla s kily dolů aniž bych tušila ( poznala jsem při oblékání již vyřazených věcí, které mi byly fest ) ale naučila jsem se pravidelně a chutně snídat, svačit, obědvat, svačit, večeřet. V okolí byli skeptičtí, jak to může chutnat, ale když ohřívám, jídlo krásně voní a po ochutnání už dávno nikdo nekritizuje. Bohužel, můj mužský kolektiv v práci takovou stravu neocení, ale jinak kudy chodím, tudy chválím. Ženy nebojte se a zkuste 🙂
Eva Nováčková
Eva Nováčková
2023-10-10
Vegetariánské krabičky jsou pro mě překvapením. Nečekala jsem, že budou tak dobré. Tyto krabičky nabízejí širokou škálu chutných a vyvážených pokrmů. Jsou velice různorodé a obsahují kvalitní suroviny, které nejsou tak dostupné. Velice si cením různorodých chutí, které se tolik neopakují a proto neomrzí. Doporučuji ☺️
Eva Martincová
Eva Martincová
2023-10-09
Krabičky z firmy Krabičkujeme.cz jsme začala odebírat když byl syn maličký a já pořad nabírala váhu.Kila šla nahoru špatným stravováním a tím se sypala i moje psychika .Měsíc po braní krabiček šla váha neskutečně dolu.Já se začala cítit lépe , měla sem víc energie ,neměla chutě.Po třech měsících jsme měla dole neskutečně moc.Krabičky mi nastartovali metabolismus ,zvedli svalovou hmotu, zvýšili vodu ,..atd.. změnili mi život, po jejich vzoru se i dál stravuji.Poznala sem co a kdy jíst, jak často jíst a jaké existují potraviny.Po třech porodech mám nejlepší formu jakou jsme kdy měla .Vrátila sem se k nim ještě 2x a vždy si pochutnávala .Krom toho že Vám daji co mají,jsou i moc dobré a mate to bez práce .
Klára Špaisová
Klára Špaisová
2023-10-04
Dobrý den, jste úplně úžasní! Vegetariánské krabičky mám teprve třetí den a všechna jídla jsou naprosto skvělá. Po dnešním obědě vám musím napsat, jakou mám z toho radost, že mám dobrý pocit, že jídla jsou zdravá a vyvážená. Vše je pečlivě připraveno, střídají se všechny chutě 🙂 Měli jsme doma vaše krabičky už několikrát, vždy moc fajn, ale teď myslím že jste se ještě o dost vylepšili. Naprostá spokojenost i s dovozem. MOC DĚKUJI 🙂
Iveta Petrova
Iveta Petrova
2023-10-04
Dobrý den krabičky 🤗 vaše krabičky jsou moc dobré velice mě překvapilo jak to máte vše do detailu propracované..hezký zabalené, popsané 👏👏je vidět, že to děláte s láskou. A vaše pomazánky jsou top.
Lenka Wollmannová
Lenka Wollmannová
2023-09-11
Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
Martin Felgr
Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
Lenka Kalousková
Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
Ivana Chaloupková
Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
Simča Borovcová
Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
Danuše Vacková

Jídelní lístek

na týden 4. 12. - 8. 12. 2023

Pondělí

SnídaněKokosový chia latte pudink (1, 7)
SvačinaToust se sýrem a polníčkem (1, 3, 7)
ObědPřírodní vepřový plátek, bulgurový pilaf (1)
🌱VEGE: Bulgurový pilaf s pečeným tempehem (1, 6)
SvačinaBylinkový tvaroh se šunkou a vejci, bio špaldový chléb (1, 7)
🌱VEGE: Bylinkový tvaroh s vejci, bio špaldový chléb (1, 7)
VečeřePolévka z červené čočky s řapíkatým celerem, kari a kokosovým mlékem (9)
5 000 kJ143 g sacharidy, 71 g bílkoviny, 29 g tuky
6 000 kJ172 g sacharidy, 87 g bílkoviny, 36 g tuky
7 000 kJ200 g sacharidy, 99 g bílkoviny, 45 g tuky
8 000 kJ228 g sacharidy, 113 g bílkoviny, 52 g tuky
9 000 kJ253 g sacharidy, 129 g bílkoviny, 56 g tuky
10 000 kJ286 g sacharidy, 143 g bílkoviny, 64 g tuky

Pondělí

Snídaně: Kokosový chia latte pudink (1, 7)

Svačina: Toust se sýrem a polníčkem (1, 3, 7)

Oběd: Přírodní vepřový plátek, bulgurový pilaf (1)

🌱VEGE: Bulgurový pilaf s pečeným tempehem (1, 6)

Svačina: Bylinkový tvaroh se šunkou a vejci, bio špaldový chléb (1, 7)

🌱VEGE: Bylinkový tvaroh s vejci, bio špaldový chléb (1, 7)

Večeře: Polévka z červené čočky s řapíkatým celerem, kari a kokosovým mlékem (9)

0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky

Úterý

SnídaněPodzimní ovesná kaše se švestkami (1, 7)
SvačinaDomácí čokoládový termix (7)
ObědKuřecí nudličky se zelenými fazolkami, tagliatelle (1, 3, 7)
🌱VEGE: Tagliatelle se zelenými fazolkami (1, 3, 7)
SvačinaBrokolicová tofu pomazánka, žitný chléb (1, 3, 6, 7)
VečeřeZdravý bramborový guláš
5 000 kJ143 g sacharidy, 71 g bílkoviny, 30 g tuky
6 000 kJ171 g sacharidy, 83 g bílkoviny, 40 g tuky
7 000 kJ200 g sacharidy, 99 g bílkoviny, 47 g tuky
8 000 kJ229 g sacharidy, 112 g bílkoviny, 49 g tuky
9 000 kJ267 g sacharidy, 128 g bílkoviny, 53 g tuky
10 000 kJ284 g sacharidy, 141 g bílkoviny, 65 g tuky

Úterý

Snídaně: Podzimní ovesná kaše se švestkami (1, 7)

Svačina: Domácí čokoládový termix (7)

Oběd: Kuřecí nudličky se zelenými fazolkami, tagliatelle (1, 3, 7)

🌱VEGE: Tagliatelle se zelenými fazolkami (1, 3, 7)

Svačina: Brokolicová tofu pomazánka, žitný chléb (1, 3, 6, 7)

Večeře: Zdravý bramborový guláš

0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky

Středa

SnídaněPomerančový tvaroh s ořechy (7, 8)
SvačinaLososová pěna, toustový chléb (1, 3, 4, 7)
🌱VEGE: Sýrová pěna, toustový chléb (1, 3, 7)
ObědZapečená směs kapusty a květáku s uzeným masem, šťouchané brambory (1, 3, 7)
🌱VEGE: Zapečená směs kapusty a květáku, šťouchané brambory (1, 3, 7)
SvačinaZeleninový tatarák, 1/2 kornspitz (1, 3, 6, 7, 9, 10)
VečeřeHrstková polévka (1, 9)
5 000 kJ145 g sacharidy, 69 g bílkoviny, 30 g tuky
6 000 kJ173 g sacharidy, 84 g bílkoviny, 38 g tuky
7 000 kJ199 g sacharidy, 102 g bílkoviny, 43 g tuky
8 000 kJ225 g sacharidy, 113 g bílkoviny, 50 g tuky
9 000 kJ253 g sacharidy, 128 g bílkoviny, 57 g tuky
10 000 kJ281 g sacharidy, 142 g bílkoviny, 64 g tuky

Středa

Snídaně: Pomerančový tvaroh s ořechy (7, 8)

Svačina: Lososová pěna, toustový chléb (1, 3, 4, 7)

🌱VEGE: Sýrová pěna, toustový chléb (1, 3, 7)

Oběd: Zapečená směs kapusty a květáku s uzeným masem, šťouchané brambory (1, 3, 7)

🌱VEGE: Zapečená směs kapusty a květáku, šťouchané brambory (1, 3, 7)

Svačina: Zeleninový tatarák, 1/2 kornspitz (1, 3, 6, 7, 9, 10)

Večeře: Hrstková polévka (1, 9)

0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky

Čtvrtek

SnídaněJablečný koláč s rozinkami (1, 3, 7)
SvačinaZdravá svačinka ze zeleniny, banketka (1, 3, 7, 10)
ObědHovězí nudličky s uzenou paprikou, bramborové noky (1, 3, 7)
🌱VEGE: Noky s tofu a špenátem (1, 3, 6, 7)
SvačinaCelozrnný chléb s nivovou pomazánkou (1, 3, 7)
VečeřeRajčatový salát se šunkou a hermelínem (7)
🌱VEGE: Rajčatový salát s hermelínem (7)
5 000 kJ140 g sacharidy, 76 g bílkoviny, 30 g tuky
6 000 kJ172 g sacharidy, 80 g bílkoviny, 44 g tuky
7 000 kJ201 g sacharidy, 100 g bílkoviny, 47 g tuky
8 000 kJ225 g sacharidy, 115 g bílkoviny, 55 g tuky
9 000 kJ251 g sacharidy, 126 g bílkoviny, 60 g tuky
10 000 kJ281 g sacharidy, 139 g bílkoviny, 62 g tuky

Čtvrtek

Snídaně: Jablečný koláč s rozinkami (1, 3, 7)

Svačina: Zdravá svačinka ze zeleniny, banketka (1, 3, 7, 10)

Oběd: Hovězí nudličky s uzenou paprikou, bramborové noky (1, 3, 7)

🌱VEGE: Noky s tofu a špenátem (1, 3, 6, 7)

Svačina: Celozrnný chléb s nivovou pomazánkou (1, 3, 7)

Večeře: Rajčatový salát se šunkou a hermelínem (7)

🌱VEGE: Rajčatový salát s hermelínem (7)

0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky

Pátek

SnídaněJablečná tvarohová pěna (7)
SvačinaToust s rybičkovou pomazánkou v tomatě (1, 3, 4, 7)
🌱VEGE: Toust s budapešťskou pomazánkou (1, 3, 7)
ObědKuřecí prsa caprese, šťouchané brambory (6, 7)
🌱VEGE: Mrkvové karbanátky, šťouchané brambory (1, 3, 7)
SvačinaMíchaná vejce s uzeným tofu (3, 6)
VečeřeTěstovinový salát v sýrové omáčce (1, 3, 7)
5 000 kJ144 g sacharidy, 78 g bílkoviny, 32 g tuky
6 000 kJ173 g sacharidy, 83 g bílkoviny, 39 g tuky
7 000 kJ200 g sacharidy, 95 g bílkoviny, 46 g tuky
8 000 kJ226 g sacharidy, 115 g bílkoviny, 52 g tuky
9 000 kJ252 g sacharidy, 127 g bílkoviny, 59 g tuky
10 000 kJ286 g sacharidy, 142 g bílkoviny, 62 g tuky

Pátek

Snídaně: Jablečná tvarohová pěna (7)

Svačina: Toust s rybičkovou pomazánkou v tomatě (1, 3, 4, 7)

🌱VEGE: Toust s budapešťskou pomazánkou (1, 3, 7)

Oběd: Kuřecí prsa caprese, šťouchané brambory (6, 7)

🌱VEGE: Mrkvové karbanátky, šťouchané brambory (1, 3, 7)

Svačina: Míchaná vejce s uzeným tofu (3, 6)

Večeře: Těstovinový salát v sýrové omáčce (1, 3, 7)

0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky
0
kJ
0
g
sacharidy
0
g
bílkoviny
0
g
tuky

Naše krabičky jsou vhodné k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Přejeme Vám dobrou chuť!

Mobil řidiče Ústí n.Orl.: 774 113 971
Mobil řidiče Rychnov n.K.: 776 176 533

Zaujali jsme Vás?

Objednejte si krabičky i pro sebe!

Kam rozvážíme

Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!

Krabičky jako dárek

Chcete někomu dopřát pravidelnou péči v podobě zdravé, chutné a vyvážené stravy? Ať už na týden, na měsíc nebo na rok, jste na správné adrese. 

Chci darovat zdravé Krabičky

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nerudova 637
Kostelec nad Orlicí

info@krabickujeme.cz
infolinka +420 722 910 266

Fakturační údaje

KRABIČKUJEME s. r. o
se sídlem Na Městečku 378
517 43 Potštejn

IČ: 108 10 510    DIČ: CZ10810510

BÚ: 123-4171530207/0100