Darujte ZDRAVÍ

do krabičky

Čas běží a vy stále nemáte perfektní dárek?

Darujte zdraví do krabičky s unikátním věnováním!
Dárkové poukazy od 1 500 Kč

Do 🎄Vánoc🎄zbývá

TIK TAK!

Čas běží a vy stále nemáte perfektní dárek?

Kupte zdraví do krabičky! Již od 1 745 Kč na týden!

Do 🎄Vánoc🎄zbývá

Dárkové poukazy od 1 500 Kč

Do 🎄Vánoc🎄zbývá

Udělejte radost Dárkovým poukazem na 5 zdravých a chutných jídel denně.

Proč koupit dárek od Krabičkujeme?

Jaké benefity získá obdarovaná osoba.

Zdravé hubnutí

Žádné hladovění ani drastické diety!

Zrychlení metabolismu

Pravidelné nutričně vyvážené stravování zrychlí metabolismus a následné spalování.

Kvalitní suroviny

Žádné polotovary a nekvalitní náhražky.

Dovoz domů

Jídlo naservírujeme až domů nebo do práce.

Úspora času

Nevaří, nenakupuje. O vše se postaráme my.

Úspora peněz

Ušetří za dojíždění na nákupy i do restaurací. Jídlo dovezeme ZDARMA až domů.

Pro koho je krabičkové stravování vhodné?

maminky na mateřské

Které si přejí dostat se zpět na svou váhu a zároveň si udržet vyvážené množství nutrientů v těle.

manažeři a podnikatelé

Kteří si chtějí udržet energii během celého dne a nestravovat se rychle a nezdravě.

teenageři

Které trápí rychlý úbytek nebo naopak nárůst váhy a s tím spojený nedostatek energie.

senioři

Kteří si již nemohou nebo nechtějí vařit sami, ale zároveň se chtějí stravovat zdravě a vyváženě.

každý, kdo touží po změně

zhubnout, přibrat, zlepšit svůj zdravotní stav, mít více energie a cítit se dobře.

Co říkají naši klienti

Tak musím i já přispět trochou do mlýna 🙂 s recenzí na “krabičky”. Bylo mi to doporučeno kamarádem od manžela - ano, mužem 🙂 a po vyslechnutí chvály jsem neváhala hned druhý den jsem si objednala program na celý měsíc. No a 5x denně jíst, tak to jsem ještě nikdy nezažila, stravovala jsem se špatně, nepravidelně a nevhodně. No a teď po prvním měsíci, který mám za sebou, tak jsem si právě dnes zaplatila měsíc další. Jsem z toho celá poblázněná, co všechno krásného a nového se mi vždy v krabičce ukáže. Jídla jsou výborná, ano, jsou to menší porce, ale když jíte po cca 2,5 hodinách, je to dostačující. Juuu a ty chutě. Tak skvěle vychucené!!! Mhhhm, opravdu zažívám gurmánské zážitky. Moc děkuji celému týmu, který "v tom má prsty" :-), že na sobě můžu cítit najednou tu lehkost a povznesenost, že pro své tělo (a i duši) člověk něco dělá. Ano, má to blahodárný vliv i na psychiku, rozhodně všem doporučuji. Paní řidička je vždy usměvavá a moc milá a ke konci prvního měsíce mi i volaly velmi sympatické dámy přímo z firmy a ptaly se na moje dojmy a pocity, jestli je vše v pořádku a jak se cítím, atd... Takže za mě skvělá volba - když chceš něco změnit, začni u sebe :-). Hezký večer všem.
Helena Menzelová Eurona
Helena Menzelová Eurona
2023-10-24
Již skoro měsíc využívám krabičky a jsem moc spokojená, nejen s logistikou, ale i obsahem krabiček, vždy se těším na snídaně a svačinky s očekáváním co nového bude a dnešní dopolední svačina - ovocné mango smoothie bowl s granolou byla naprosto úžasné, díky selému kolektivu Krabičkujeme. -IN-
Iva Necekalova
Iva Necekalova
2023-10-19
Firmu Krabičkujeme s.r.o. jsem si vybrala právě pro to,že Lůcu znám už spoustu let a vím jak své krabičky propaguje na svém profilu a jak skvěle krabičky vypadají, a jelikož jsem chtěla při cvičení ještě něco víc zhubnout,byla to jasná volba🫠...jídlo nejen,že vypadá skvěle, ale ono i tak chutná a voní🙃 A pokud neradi maso, nabízí nyní vegetariánské krabičky😉,takže hurá na objednávku a dobrou chuť!
Pavlina Cindrova
Pavlina Cindrova
2023-10-10
Jídla chutná, těší i sladké jídlo, masa a zeleniny mnoho. Objednala jsem si "nejslabší" kalorickou verzi. Nejen že mi pomohla s kily dolů aniž bych tušila ( poznala jsem při oblékání již vyřazených věcí, které mi byly fest ) ale naučila jsem se pravidelně a chutně snídat, svačit, obědvat, svačit, večeřet. V okolí byli skeptičtí, jak to může chutnat, ale když ohřívám, jídlo krásně voní a po ochutnání už dávno nikdo nekritizuje. Bohužel, můj mužský kolektiv v práci takovou stravu neocení, ale jinak kudy chodím, tudy chválím. Ženy nebojte se a zkuste 🙂
Eva Nováčková
Eva Nováčková
2023-10-10
Vegetariánské krabičky jsou pro mě překvapením. Nečekala jsem, že budou tak dobré. Tyto krabičky nabízejí širokou škálu chutných a vyvážených pokrmů. Jsou velice různorodé a obsahují kvalitní suroviny, které nejsou tak dostupné. Velice si cením různorodých chutí, které se tolik neopakují a proto neomrzí. Doporučuji ☺️
Eva Martincová
Eva Martincová
2023-10-09
Krabičky z firmy Krabičkujeme.cz jsme začala odebírat když byl syn maličký a já pořad nabírala váhu.Kila šla nahoru špatným stravováním a tím se sypala i moje psychika .Měsíc po braní krabiček šla váha neskutečně dolu.Já se začala cítit lépe , měla sem víc energie ,neměla chutě.Po třech měsících jsme měla dole neskutečně moc.Krabičky mi nastartovali metabolismus ,zvedli svalovou hmotu, zvýšili vodu ,..atd.. změnili mi život, po jejich vzoru se i dál stravuji.Poznala sem co a kdy jíst, jak často jíst a jaké existují potraviny.Po třech porodech mám nejlepší formu jakou jsme kdy měla .Vrátila sem se k nim ještě 2x a vždy si pochutnávala .Krom toho že Vám daji co mají,jsou i moc dobré a mate to bez práce .
Klára Špaisová
Klára Špaisová
2023-10-04
Dobrý den, jste úplně úžasní! Vegetariánské krabičky mám teprve třetí den a všechna jídla jsou naprosto skvělá. Po dnešním obědě vám musím napsat, jakou mám z toho radost, že mám dobrý pocit, že jídla jsou zdravá a vyvážená. Vše je pečlivě připraveno, střídají se všechny chutě 🙂 Měli jsme doma vaše krabičky už několikrát, vždy moc fajn, ale teď myslím že jste se ještě o dost vylepšili. Naprostá spokojenost i s dovozem. MOC DĚKUJI 🙂
Iveta Petrova
Iveta Petrova
2023-10-04
Dobrý den krabičky 🤗 vaše krabičky jsou moc dobré velice mě překvapilo jak to máte vše do detailu propracované..hezký zabalené, popsané 👏👏je vidět, že to děláte s láskou. A vaše pomazánky jsou top.
Lenka Wollmannová
Lenka Wollmannová
2023-09-11
Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
Martin Felgr
Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
Lenka Kalousková
Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
Ivana Chaloupková
Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
Simča Borovcová
Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
Danuše Vacková

Dárkový poukaz s unikátním věnováním

Hodnoty poukazu

Vyberete v objednávkovém formuláři.

 • 1 500 Kč
  Obdarovaný si doplatí alespoň 245 Kč (pro 5 000 kJ)
 • 2 000 Kč
  Plně pokryté krabičkové stravování pro 5 000 a 6 000 kJ
 • 2 500 Kč
  Plně pokryté krabičkové stravování pro většinu kalorických hodnot, pouze pro 10 000 kJ je třeba doplatit 40 Kč
 • Vlastní hodnota
  Od 2 500 Kč

Varianty věnování

Vyberete v objednávkovém formuláři.

 • Daruji ti zdraví
 • Daruji ti vitalitu
 • Daruji ti sebevědomí
 • Vlastní věnování
  Daruji ti....

Poukaz je uplatnitelný pro krabičkové stravování alespoň na 1 pracovní týden. Kalorická hodnota je stanovena podle potřeba obdarovaného - od 5 000 kJ (1 745 Kč/týden) po 10 000 kJ (2 540 Kč/týden).
Bude-li hodnota poukazu nižší, chybějící část si obdarovný doplatí. V případě vyšší hodnoty poukazu, bude přebývající část přesunuta do dalšího týdne krabičkového stravování nebo může být věnována na konto kohokoliv jiného.

Platnost poukazu je 3 měsíce od data darování (uvedete v objednávkovém formuláři).

Vyberte jeden z kJ programů

 Jídelníček je pro každý program stejný, liší se pouze v kalorické hodnotě, tedy v množství jídla.
Nezoufejte, pokud si nejste jistí kalorickou hodnotou. Zvolte univerzálních 7000 kJ pro ženy nebo 9000 kJ pro muže. Po odeslání objednávkového formuláře se s vámi spojíme a kalorickou hodnotu upřesníme.

poukaz na 5 000 kJ

Vhodné pro ženy vyššího věku bez aktivit a bez náročného zaměstnání.
1 745Kč / na pracovní týden
349 Kč / 5 jídel na den

poukaz na 6 000 kJ

Vhodné pro ženy se sedavým zaměstnáním bez sportovních aktivit.
1 905 Kč / na pracovní týden
381 Kč / 5 jídel na den

poukaz na 7 000 kJ

Vhodné pro zaměstnané aktivní ženy, maminky na mateřské, které běhají za ratolestmi.
2 100 Kč / na pracovní týden
420 Kč / 5 jídel na den

poukaz na 8 000 kJ

Vhodné pro muže se sedavým zaměstnáním bez sportovních aktivit s nižší svalovou hmotou.
2 280 Kč / na pracovní týden
456 Kč / 5 jídel na den

poukaz na 9 000 kJ

Vhodné pro zaměstnané muže bez sportovních aktivit nebo s mírnou aktivitou.
2 405 Kč / na pracovní týden
481 Kč / 5 jídel na den

poukaz na 10 000 kJ

Vhodné pro zaměstnané aktivní muže s vyšší váhou a vyšší svalovou hmotou.
2 540 Kč / na pracovní týden
508 Kč / 5 jídel na den

Nevíte si rady? Nechte to na nás!

Netrapte se tím, že nezvládnete spočítat vhodnou kalorickou hodnotu krabičkové diety. Zanechte nám vzkaz se svým kontaktem a my se vám ozveme a vše spočítáme.

Chci poradit kalorickou hodnotu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Kam rozvážíme

Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nerudova 637
Kostelec nad Orlicí

info@krabickujeme.cz
infolinka +420 722 910 266

Fakturační údaje

KRABIČKUJEME s. r. o
se sídlem Na Městečku 378
517 43 Potštejn

IČ: 108 10 510    DIČ: CZ10810510

BÚ: 123-4171530207/0100