Objednávka celodenních krabiček

  Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

  Informujte se, jak zpracováváme vaše osobní údaje ochrana osobních údajů.

  Na to co je dole nesahat 🙂

  Jméno*
  Přijmení*
  Email*
  Telefon*
  Ulice a čp*
  Město*
  PSČ*
  Program*
  Začít od (pouze od pondělí)*
  Sleva*
  Poznámka

  Možná se chcete na něco zeptat

  Kdy vozíte?

  Naše krabičky vozíme každé ráno od pondělí do pátku v čase 5:00 - 9:00. Přesný čas Vám sdělíme podle města, ve kterém bydlíte.

  Kam vozíte?

  Krabičky Vám dovezeme na Vámi uvedenou adresu domů, nebo do práce a to pouze do města, které najdete v záložce rozvoz.

  Co když...

  nebudu na uvedené adrese? Nevadí, uveďte místo, kam chcete krabičky položit a my Vám je tam necháme. Doporučujeme uzavíratelný box.

  Jak mohu...

  krabičky odhlásit? Minimálně dva dny dopředu na naší infolince. Z důvodu logistiky rozvozu není možné odhlásit krabičky v den rozvozu.

  Mám dovolenou!

  Žádný problém. Závoz krabiček pozastavíme až do doby, kdy se odpočatí vrátíte zpět. Stačí nám alespoň 2 dny dopředu dovolenou nahlásit.

  Co říkají naši klienti

  Já jsem úplně nadšená.👍 Jídlo výýýborné,servis až pod nos,nemusím se o nic starat. Děkuji,že jste🤗
  Yveta Zadražilová
  Yveta Zadražilová
  2024-04-11
  Jedním slovem úžasné. ♥️🥰🥰Vynikající, pestré a vyvážené jídlo připravené s láskou. Moc děkuju za skvělou zkušenost. 😊 Jen tak dál.
  Eliška Krejčí
  Eliška Krejčí
  2024-03-27
  Vyzkoušela jsem dva měsíce krabičky a ráda se k nim zase vrátím. Jídlo je pestré a dostatek. Někomu se zdá drahé, ale není. Nikam se nemusí chodit nakupovat, takže se ještě ušetří.
  Bohuse Hacova
  Bohuse Hacova
  2024-03-11
  S jídelníčkem naprostá spokojenost. 5 porcí na mě bylo až dost, klidně by mi stačily jen 4. Při rozvozu řidič přivezl krabičky jeden den se zpožděním, v ostatní dny byl dovoz jídla bez problémů. Určitě si brzy zase objednám a všem můžu vřele doporučit.
  Jaroslava Orlichova
  Jaroslava Orlichova
  2024-03-11
  Nejlepší krabičková strava a že jsem jich vyzkoušela dost! Kdo zkusí, nechce skončit. Silně návyková. Celý tým úžasný. Přeju spoustu úspěšných let a spokojených zákazníků.
  Iveta Fredová
  Iveta Fredová
  2024-03-04
  Jídlo je moc dobré a je ho hodně.Vůbec jsem neměla hlad a všechno mě moc chutnalo.Pokud se někdo rozhodnete,vřele doporučuji.Domluva při zařizování dovozu byla vstřícná a zrovna tak paní,která jídlo dovážela, byla moc milá.
  Hana Kosova
  Hana Kosova
  2024-02-08
  Krabičky od firmy krabičkujeme odebírám již přes měsíc a nemůžu říct špatného slova. Nejenže jídla vypadají na pohled hezky a lákavě, ale všechna jsou i chuťově strašně výborná! Moje děkuji patří celému týmu - nejenom paním kuchařkám, ale také sympatické paní řidičce a hlavně paní majitelce Lůce, u které je vidět, že dělá svou práci poctivě a srdcem. Doporučuji všema deseti!!! :)
  Katerina Kotalova
  Katerina Kotalova
  2024-02-03
  Doporučuji. Velmi chutné jídlo, odpovídající porce, a hlavně i skvěle zabalené a připravené. Doporučuji všem, kdo uvažuje o "krabičkovém" stravování.
  Vladimír Kořenský
  Vladimír Kořenský
  2024-01-29
  Vždy naprosto dokonalá chuť i vzhled ... Pomazánky si sama doma nedělám, jsem šťastná , že díky krabičkujeme mám pomazánky ve svém jídelníčku...stejně jako zeleninku....děkuji vám
  Janka Kolatkova
  Janka Kolatkova
  2024-01-28
  Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
  Martin Felgr
  Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
  Lenka Kalousková
  Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
  Ivana Chaloupková
  Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
  Simča Borovcová
  Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
  Danuše Vacková

  Kam rozvážíme

  Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

  Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!

  Kontaktujte nás

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

  Nerudova 637
  Kostelec nad Orlicí

  info@krabickujeme.cz
  infolinka +420 722 910 266

  Fakturační údaje

  KRABIČKUJEME s. r. o
  se sídlem Na Městečku 378
  517 43 Potštejn

  IČ: 108 10 510    DIČ: CZ10810510

  BÚ: 123-4171530207/0100