Objednávka celodenních krabiček

  Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

  Informujte se, jak zpracováváme vaše osobní údaje ochrana osobních údajů.

  Na to co je dole nesahat 🙂

  Jméno*
  Přijmení*
  Email*
  Telefon*
  Ulice a čp*
  Město*
  PSČ*
  Program*
  Začít od (pouze od pondělí)*
  Sleva*
  Poznámka

  Možná se chcete na něco zeptat

  Kdy vozíte?

  Naše krabičky vozíme každé ráno od pondělí do pátku v čase 5:00 - 9:00. Přesný čas Vám sdělíme podle města, ve kterém bydlíte.

  Kam vozíte?

  Krabičky Vám dovezeme na Vámi uvedenou adresu domů, nebo do práce a to pouze do města, které najdete v záložce rozvoz.

  Co když...

  nebudu na uvedené adrese? Nevadí, uveďte místo, kam chcete krabičky položit a my Vám je tam necháme. Doporučujeme uzavíratelný box.

  Jak mohu...

  krabičky odhlásit? Minimálně dva dny dopředu na naší infolince. Z důvodu logistiky rozvozu není možné odhlásit krabičky v den rozvozu.

  Mám dovolenou!

  Žádný problém. Závoz krabiček pozastavíme až do doby, kdy se odpočatí vrátíte zpět. Stačí nám alespoň 2 dny dopředu dovolenou nahlásit.

  Co říkají naši klienti

  Tak musím i já přispět trochou do mlýna 🙂 s recenzí na “krabičky”. Bylo mi to doporučeno kamarádem od manžela - ano, mužem 🙂 a po vyslechnutí chvály jsem neváhala hned druhý den jsem si objednala program na celý měsíc. No a 5x denně jíst, tak to jsem ještě nikdy nezažila, stravovala jsem se špatně, nepravidelně a nevhodně. No a teď po prvním měsíci, který mám za sebou, tak jsem si právě dnes zaplatila měsíc další. Jsem z toho celá poblázněná, co všechno krásného a nového se mi vždy v krabičce ukáže. Jídla jsou výborná, ano, jsou to menší porce, ale když jíte po cca 2,5 hodinách, je to dostačující. Juuu a ty chutě. Tak skvěle vychucené!!! Mhhhm, opravdu zažívám gurmánské zážitky. Moc děkuji celému týmu, který "v tom má prsty" :-), že na sobě můžu cítit najednou tu lehkost a povznesenost, že pro své tělo (a i duši) člověk něco dělá. Ano, má to blahodárný vliv i na psychiku, rozhodně všem doporučuji. Paní řidička je vždy usměvavá a moc milá a ke konci prvního měsíce mi i volaly velmi sympatické dámy přímo z firmy a ptaly se na moje dojmy a pocity, jestli je vše v pořádku a jak se cítím, atd... Takže za mě skvělá volba - když chceš něco změnit, začni u sebe :-). Hezký večer všem.
  Helena Menzelová Eurona
  Helena Menzelová Eurona
  2023-10-24
  Již skoro měsíc využívám krabičky a jsem moc spokojená, nejen s logistikou, ale i obsahem krabiček, vždy se těším na snídaně a svačinky s očekáváním co nového bude a dnešní dopolední svačina - ovocné mango smoothie bowl s granolou byla naprosto úžasné, díky selému kolektivu Krabičkujeme. -IN-
  Iva Necekalova
  Iva Necekalova
  2023-10-19
  Firmu Krabičkujeme s.r.o. jsem si vybrala právě pro to,že Lůcu znám už spoustu let a vím jak své krabičky propaguje na svém profilu a jak skvěle krabičky vypadají, a jelikož jsem chtěla při cvičení ještě něco víc zhubnout,byla to jasná volba🫠...jídlo nejen,že vypadá skvěle, ale ono i tak chutná a voní🙃 A pokud neradi maso, nabízí nyní vegetariánské krabičky😉,takže hurá na objednávku a dobrou chuť!
  Pavlina Cindrova
  Pavlina Cindrova
  2023-10-10
  Jídla chutná, těší i sladké jídlo, masa a zeleniny mnoho. Objednala jsem si "nejslabší" kalorickou verzi. Nejen že mi pomohla s kily dolů aniž bych tušila ( poznala jsem při oblékání již vyřazených věcí, které mi byly fest ) ale naučila jsem se pravidelně a chutně snídat, svačit, obědvat, svačit, večeřet. V okolí byli skeptičtí, jak to může chutnat, ale když ohřívám, jídlo krásně voní a po ochutnání už dávno nikdo nekritizuje. Bohužel, můj mužský kolektiv v práci takovou stravu neocení, ale jinak kudy chodím, tudy chválím. Ženy nebojte se a zkuste 🙂
  Eva Nováčková
  Eva Nováčková
  2023-10-10
  Vegetariánské krabičky jsou pro mě překvapením. Nečekala jsem, že budou tak dobré. Tyto krabičky nabízejí širokou škálu chutných a vyvážených pokrmů. Jsou velice různorodé a obsahují kvalitní suroviny, které nejsou tak dostupné. Velice si cením různorodých chutí, které se tolik neopakují a proto neomrzí. Doporučuji ☺️
  Eva Martincová
  Eva Martincová
  2023-10-09
  Krabičky z firmy Krabičkujeme.cz jsme začala odebírat když byl syn maličký a já pořad nabírala váhu.Kila šla nahoru špatným stravováním a tím se sypala i moje psychika .Měsíc po braní krabiček šla váha neskutečně dolu.Já se začala cítit lépe , měla sem víc energie ,neměla chutě.Po třech měsících jsme měla dole neskutečně moc.Krabičky mi nastartovali metabolismus ,zvedli svalovou hmotu, zvýšili vodu ,..atd.. změnili mi život, po jejich vzoru se i dál stravuji.Poznala sem co a kdy jíst, jak často jíst a jaké existují potraviny.Po třech porodech mám nejlepší formu jakou jsme kdy měla .Vrátila sem se k nim ještě 2x a vždy si pochutnávala .Krom toho že Vám daji co mají,jsou i moc dobré a mate to bez práce .
  Klára Špaisová
  Klára Špaisová
  2023-10-04
  Dobrý den, jste úplně úžasní! Vegetariánské krabičky mám teprve třetí den a všechna jídla jsou naprosto skvělá. Po dnešním obědě vám musím napsat, jakou mám z toho radost, že mám dobrý pocit, že jídla jsou zdravá a vyvážená. Vše je pečlivě připraveno, střídají se všechny chutě 🙂 Měli jsme doma vaše krabičky už několikrát, vždy moc fajn, ale teď myslím že jste se ještě o dost vylepšili. Naprostá spokojenost i s dovozem. MOC DĚKUJI 🙂
  Iveta Petrova
  Iveta Petrova
  2023-10-04
  Dobrý den krabičky 🤗 vaše krabičky jsou moc dobré velice mě překvapilo jak to máte vše do detailu propracované..hezký zabalené, popsané 👏👏je vidět, že to děláte s láskou. A vaše pomazánky jsou top.
  Lenka Wollmannová
  Lenka Wollmannová
  2023-09-11
  Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
  Martin Felgr
  Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
  Lenka Kalousková
  Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
  Ivana Chaloupková
  Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
  Simča Borovcová
  Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
  Danuše Vacková

  Kam rozvážíme

  Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

  Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!

  Kontaktujte nás

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

  Nerudova 637
  Kostelec nad Orlicí

  info@krabickujeme.cz
  infolinka +420 722 910 266

  Fakturační údaje

  KRABIČKUJEME s. r. o
  se sídlem Na Městečku 378
  517 43 Potštejn

  IČ: 108 10 510    DIČ: CZ10810510

  BÚ: 123-4171530207/0100