NOVINKA

OBĚDY DO PRÁCE

Jednoduché a chutné řešení stravování do vaší firmy

Zdravá a chutná strava = Energický zaměstnanec = Spokojený zaměstnavatel

Zdravá a vyvážená strava

Každý den nutričně vyvážený jídelníček sestavený výživovými specialisty.

Dostatek energie na práci

Zapomeňte na těžká, průmyslově zpracovaná jídla, po kterých přichází akorát tak únava.

Úspora času

Konec docházení do restauračních zařízení a čekání na oběd. Vše vám ZDARMA přivezeme.

Proč právě naše obědy?

Jsme malá firma s rodinným duchem v Kostelci nad Orlicí. Zaměřujeme se na vyváženou a plnohodnotnou stravu v každé jedné krabičce. Naše jídelníčky sestavují a počítají nutriční specialistky s dlouholetou zkušeností v oblasti poradenská činnost v oboru hubnutí a zdravý životní styl. Nejsme závodní jídelna, ani restaurace. Jsme Krabičkujeme s.r.o. a nově nabízíme obědy do firem.

  • Denně čerstvé jídlo
    s odpovídající nutriční hodnotou
  • Kvalitní suroviny
    od lokálních dodavatelů
  • Rozvoz ZDARMA

Jak obědy vypadají?

Pracujeme s lokálními dodavateli. V našich krabičkách najdete čerstvou zeleninu a také velmi často různé druhy masa. Jídelníček každý týden obměňujeme a vždy vás budeme dopředu informovat s jídelníčkem na nadcházející týden. V případě alergií a intolerancí je potřeba nás dopředu informovat a my se postaráme, aby nechtěná ingredience v dané krabičce nebyla.

Ukázka obědů, která od nás dostáváte.

Roláda se sušenými rajčátky, špenátem, mozzarellou a proscuittem s jasmínovou rýží
Roláda se sušenými rajčátky, špenátem, mozzarellou a proscuittem s jasmínovou rýží
Hovězí nudličky s mrkví a brokolicí s celozrnnými těstovinami
Hovězí nudličky s mrkví a brokolicí s celozrnnými těstovinami
Grilované kuřecí prsíčko se šťouchaným bramborem s pažitkou a rajčátky
Grilované kuřecí prsíčko se šťouchaným bramborem s pažitkou a rajčátky
Zeleninový salát s tuňákem a vejci, zakápnutý olivovým olejem
Zeleninový salát s tuňákem a vejci, zakápnutý olivovým olejem

A toto máme na jídelníčku tento týden. Týkat se vás budou vždy jen obědy.

Co říkají naši klienti

Já jsem úplně nadšená.👍 Jídlo výýýborné,servis až pod nos,nemusím se o nic starat. Děkuji,že jste🤗
Yveta Zadražilová
Yveta Zadražilová
2024-04-11
Jedním slovem úžasné. ♥️🥰🥰Vynikající, pestré a vyvážené jídlo připravené s láskou. Moc děkuju za skvělou zkušenost. 😊 Jen tak dál.
Eliška Krejčí
Eliška Krejčí
2024-03-27
Vyzkoušela jsem dva měsíce krabičky a ráda se k nim zase vrátím. Jídlo je pestré a dostatek. Někomu se zdá drahé, ale není. Nikam se nemusí chodit nakupovat, takže se ještě ušetří.
Bohuse Hacova
Bohuse Hacova
2024-03-11
S jídelníčkem naprostá spokojenost. 5 porcí na mě bylo až dost, klidně by mi stačily jen 4. Při rozvozu řidič přivezl krabičky jeden den se zpožděním, v ostatní dny byl dovoz jídla bez problémů. Určitě si brzy zase objednám a všem můžu vřele doporučit.
Jaroslava Orlichova
Jaroslava Orlichova
2024-03-11
Nejlepší krabičková strava a že jsem jich vyzkoušela dost! Kdo zkusí, nechce skončit. Silně návyková. Celý tým úžasný. Přeju spoustu úspěšných let a spokojených zákazníků.
Iveta Fredová
Iveta Fredová
2024-03-04
Jídlo je moc dobré a je ho hodně.Vůbec jsem neměla hlad a všechno mě moc chutnalo.Pokud se někdo rozhodnete,vřele doporučuji.Domluva při zařizování dovozu byla vstřícná a zrovna tak paní,která jídlo dovážela, byla moc milá.
Hana Kosova
Hana Kosova
2024-02-08
Krabičky od firmy krabičkujeme odebírám již přes měsíc a nemůžu říct špatného slova. Nejenže jídla vypadají na pohled hezky a lákavě, ale všechna jsou i chuťově strašně výborná! Moje děkuji patří celému týmu - nejenom paním kuchařkám, ale také sympatické paní řidičce a hlavně paní majitelce Lůce, u které je vidět, že dělá svou práci poctivě a srdcem. Doporučuji všema deseti!!! :)
Katerina Kotalova
Katerina Kotalova
2024-02-03
Doporučuji. Velmi chutné jídlo, odpovídající porce, a hlavně i skvěle zabalené a připravené. Doporučuji všem, kdo uvažuje o "krabičkovém" stravování.
Vladimír Kořenský
Vladimír Kořenský
2024-01-29
Vždy naprosto dokonalá chuť i vzhled ... Pomazánky si sama doma nedělám, jsem šťastná , že díky krabičkujeme mám pomazánky ve svém jídelníčku...stejně jako zeleninku....děkuji vám
Janka Kolatkova
Janka Kolatkova
2024-01-28
Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
Martin Felgr
Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
Lenka Kalousková
Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
Ivana Chaloupková
Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
Simča Borovcová
Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
Danuše Vacková

Jak jsou porce velké?

Ze zkušeností stanovujeme velikost porcí podle pohlaví strávníka. Pokud máme mluvit obecně, ženy nejčastěji potřebují přibližně 7000 kJ na den, z čehož připadá přibližně 1500 kJ - 2000 kJ na oběd, muži pak 9000 kJ na den, kde náleží 2200 kJ - 2800 kJ obědu. Taková velikost porce dodá dostatek potřebné energie a nedochází k přejídání. Vše se dá ale řešit i na individuální bázi a pokud tedy zjistíte, že je pro vás stanovená porce příliš malá nebo naopak velká, rádi její velikost upravíme podle potřeb.

Kolik obědy stojí?

 

Jde nám především o spokojenost na všech stranách. A proto jsme vše propočítali a přicházíme s výhodnou nabídkou pro zaměstnance, i pro zaměstnavatele. Díky možnosti dát si 55 % nákladů za stravování do nákladů, můžete svým zaměstnancům dopřát benefit, díky kterému budou zdravější a produktivnější. 

Podle aktuálních zákonů je také možné poskytnout zaměstnanci benefit v podobě stravenkového paušálu až 116,20 Kč za odpracované alespoň 3 hodiny v rámci jedné směny. Celých 116,20 Kč je také daňově účinným výdajem.

 

Vyplňte formulář níže a objednejte si
OBĚDY DO PRÁCE

Jednoduše vyplňte formulář a my vám zavoláme

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Kam rozvážíme

Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!