NOVINKA

OBĚDY DO PRÁCE

Jednoduché a chutné řešení stravování do vaší firmy

Zdravá a chutná strava = Energický zaměstnanec = Spokojený zaměstnavatel

Zdravá a vyvážená strava

Každý den nutričně vyvážený jídelníček sestavený výživovými specialisty.

Dostatek energie na práci

Zapomeňte na těžká, průmyslově zpracovaná jídla, po kterých přichází akorát tak únava.

Úspora času

Konec docházení do restauračních zařízení a čekání na oběd. Vše vám ZDARMA přivezeme.

Proč právě naše obědy?

Jsme malá firma s rodinným duchem v Kostelci nad Orlicí. Zaměřujeme se na vyváženou a plnohodnotnou stravu v každé jedné krabičce. Naše jídelníčky sestavují a počítají nutriční specialistky s dlouholetou zkušeností v oblasti poradenská činnost v oboru hubnutí a zdravý životní styl. Nejsme závodní jídelna, ani restaurace. Jsme Krabičkujeme s.r.o. a nově nabízíme obědy do firem.

  • Denně čerstvé jídlo
    s odpovídající nutriční hodnotou
  • Kvalitní suroviny
    od lokálních dodavatelů
  • Rozvoz ZDARMA

Jak obědy vypadají?

Pracujeme s lokálními dodavateli. V našich krabičkách najdete čerstvou zeleninu a také velmi často různé druhy masa. Jídelníček každý týden obměňujeme a vždy vás budeme dopředu informovat s jídelníčkem na nadcházející týden. V případě alergií a intolerancí je potřeba nás dopředu informovat a my se postaráme, aby nechtěná ingredience v dané krabičce nebyla.

Ukázka obědů, která od nás dostáváte.

Roláda se sušenými rajčátky, špenátem, mozzarellou a proscuittem s jasmínovou rýží
Hovězí nudličky s mrkví a brokolicí s celozrnnými těstovinami
Grilované kuřecí prsíčko se šťouchaným bramborem s pažitkou a rajčátky
Zeleninový salát s tuňákem a vejci, zakápnutý olivovým olejem

A toto máme na jídelníčku tento týden. Týkat se vás budou vždy jen obědy.

Co říkají naši klienti

Jídlo je moc dobré a je ho hodně.Vůbec jsem neměla hlad a všechno mě moc chutnalo.Pokud se někdo rozhodnete,vřele doporučuji.Domluva při zařizování dovozu byla vstřícná a zrovna tak paní,která jídlo dovážela, byla moc milá.
Hana Kosova
Hana Kosova
2024-02-08
Krabičky od firmy krabičkujeme odebírám již přes měsíc a nemůžu říct špatného slova. Nejenže jídla vypadají na pohled hezky a lákavě, ale všechna jsou i chuťově strašně výborná! Moje děkuji patří celému týmu - nejenom paním kuchařkám, ale také sympatické paní řidičce a hlavně paní majitelce Lůce, u které je vidět, že dělá svou práci poctivě a srdcem. Doporučuji všema deseti!!! 🙂
Katerina Kotalova
Katerina Kotalova
2024-02-03
Doporučuji. Velmi chutné jídlo, odpovídající porce, a hlavně i skvěle zabalené a připravené. Doporučuji všem, kdo uvažuje o "krabičkovém" stravování.
Vladimír Kořenský
Vladimír Kořenský
2024-01-29
Vždy naprosto dokonalá chuť i vzhled ... Pomazánky si sama doma nedělám, jsem šťastná , že díky krabičkujeme mám pomazánky ve svém jídelníčku...stejně jako zeleninku....děkuji vám
Janka Kolatkova
Janka Kolatkova
2024-01-28
Firmu krabičkujeme už znám a sleduji delší dobu ❤️ a v poslední době jsem měla tu možnost jejich jídlo ochutnat. Jde poznat, že krabičky připravují lidé, kterým na tom záleží a dělají to s radostí a obrovským nasazením ..Rozumí tomu a ví, co lidem servírují! 🥰 Jelikož se také zajímám o výživu a zdravé stravování, nebojím se tuto firmu doporučit dál! Mimochodem .. pomazánky naprostá BOMBA! 😍 Jen tak dál týme KRABIČKUJEME!
Renata Drapova
Renata Drapova
2024-01-27
Těšila jsem se, až Krabičkujeme začnou vozit jídlo i do Hradce Králové a jsem šťastná, že už se to podařilo a mohli jsme si s manželem objednat. 🚗 Jsou to naprosto vymazlené, s láskou připravené dobroty. 😋Vše je čerstvé, ozdobené a lahodné. 🥑 Každé ráno se těšíme na nadílku zdravého jídla, které přiváží sympatická řidička. 🍲 Často objevíme nové chutě a kombinace, dnes byla úžasná svíčková lepší než dělám já. Sleduji i blog a podcasty paní zakladatelky Lucie a líbí se mi její přístup. Zkoušela jsem už ledacos a za mě je toto nejlahodnější dieta na světě. Díky Krabičkujeme se cítím lehce a mám víc energie.💕
Dagmar Urbanová
Dagmar Urbanová
2024-01-26
Krabičky z krabičkujeme jsem jedla už několikrát a vždycky jsem byla moc spokojená. Vyvážené chutě, kvalitní suroviny i skvělá komunikace. Doporučuji!
tereza ilgner
tereza ilgner
2024-01-26
Jsme s manželem dlouhodobí spokojení klienti, kteří se rádi vrací😊 vyhovuje nám velikost porcí i pestrost jídelníčku. Chtěla bych vyzdvihnout především sladké snídaně, pomazánky a různé druhy polévek-vždy si pochutnám😊 takže mohu s klidným svědomím doporučit🙏
Petra Záleská
Petra Záleská
2024-01-26
Vaše jídlo je luxus. I za ten měsíc krabičkování vidím rozdíl. Hlavně v energii. 5 jídel rovnoměrně rozvržených, takže vůbec nemám nával únavy.
Martin Felgr
Lucko, chtěla jsem Vám poděkovat za 4 měsíce, co jsem od Vás odebírala krabičky. 16 kilo dole a stává se ze mě zase člověk. Nejlepší rozhodnutí minutu po 12. Můžu si venku zaběhat se svým synem a nejsem unavená, zafuněná a v létě se nebudu stydět s rodinou k vodě. Děkuji moc ještě jednou, že jste mi ukázala, že jde hubnout jídlem 🙏❤️
Lenka Kalousková
Kdyby na světě vše fungovalo tak, jako vaše služby, to by se nám žilo. I v covidové době, kdy já osobně jsem nejvíc krabičkování ocenila, bylo na vás stoprocentní spolehnutí. I v době, kdy řádil sníh, vy jste prostě vše zvládali tak, jako kdyby se vůbec nic nedělo.Vaše polévky k večeři, ty teda fakt nemají chybu a obědy,to se mi sbíhají sliny i teď,když o tom píšu. Pečené sladkosti, to jsem se také nemohla dočkat. Pomazánky taky jednička. Všem patří velký dík.
Ivana Chaloupková
Luci já ti musím fakt moc poděkovat. Jsem se sebou konečně fakt spokojená. Cvičení s tebou v kombinaci s tím, jak se mi staráte o celodenní stravování a luxus doslova za pár kaček. Já to nechápu jak to děláte, ale děláte to skvěle. Každý den mi to chutná, hlad nemám a hlavně zapnu staré kalhoty. Miluju vás holky!
Simča Borovcová
Krabičky jsou velmi pestré a skvěle ochucené. Jsem velmi spokojená a nadšená, že nemusím vařit. Každý den mám nové jídlo spolehlivě přede dveřmi. Celý personál sympatický a pokaždé vyjde vstříc.
Danuše Vacková

Jak jsou porce velké?

Ze zkušeností stanovujeme velikost porcí podle pohlaví strávníka. Pokud máme mluvit obecně, ženy nejčastěji potřebují přibližně 7000 kJ na den, z čehož připadá přibližně 1500 kJ - 2000 kJ na oběd, muži pak 9000 kJ na den, kde náleží 2200 kJ - 2800 kJ obědu. Taková velikost porce dodá dostatek potřebné energie a nedochází k přejídání. Vše se dá ale řešit i na individuální bázi a pokud tedy zjistíte, že je pro vás stanovená porce příliš malá nebo naopak velká, rádi její velikost upravíme podle potřeb.

Kolik obědy stojí?

 

Jde nám především o spokojenost na všech stranách. A proto jsme vše propočítali a přicházíme s výhodnou nabídkou pro zaměstnance, i pro zaměstnavatele. Díky možnosti dát si 55 % nákladů za stravování do nákladů, můžete svým zaměstnancům dopřát benefit, díky kterému budou zdravější a produktivnější. 

Podle aktuálních zákonů je také možné poskytnout zaměstnanci benefit v podobě stravenkového paušálu až 116,20 Kč za odpracované alespoň 3 hodiny v rámci jedné směny. Celých 116,20 Kč je také daňově účinným výdajem.

 

Vyplňte formulář níže a objednejte si
OBĚDY DO PRÁCE

Jednoduše vyplňte formulář a my vám zavoláme

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Kam rozvážíme

Rozvoz zdravého krabičkového stravování probíhá po okresech Ústí nad Orlicí, částečně Rychnov nad Kněžnou až do Hradce Králové.

Hvězdičky na mapě poskytují konkrétní přehled. Jste-li z města, které není na mapě vyznačeno, ale nachází se po trase nebo nedaleko, rádi pojedeme i k vám!

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nerudova 637
Kostelec nad Orlicí

info@krabickujeme.cz
infolinka +420 722 910 266

Fakturační údaje

KRABIČKUJEME s. r. o
se sídlem Na Městečku 378
517 43 Potštejn

IČ: 108 10 510    DIČ: CZ10810510

BÚ: 123-4171530207/0100