Důležité informace! Stále vaříme!

Moji milí!
Než přistoupím k důležitým informacím, chtěla bych Vám napsat, že i mě se velmi dotýká celá situace psychicky, ekonomicky a v neposlední řadě lidsky a informace níže prosím neberte jako snahu napakovat se v této těžké době, ale jako snahu postarat se o Vás a zároveň o všechny své zaměstnance.❤️ Protože souhlasím s opatřeními, které byly nevyhnutelné a protože respektuji všechna nařízení vlády a to ne z důvodu, že jde o nařízení, ale z důvodu, že jde o rozumné postupy, mám zde pár změn, které při objednávce jídla domů nebo do práce berte prosím v potaz.

💃Je jasné, že jsou do odvolání zrušeny všechny lekce, ale už pro Vás natáčím choreografie na doma a těším se z toho, že si se mnou ZDARMA zacvičíte!❤️

🚫Je jasné, že se nebudeme potkávat v poradně zdravého hubnutí v UO a KnO a nebudu Vám nyní dělat jídelníčky a rozhodla jsem se, že nebudu dělat jídelníčky ani na dálku bez kontaktu. Svůj čas v tuto chvíli využiji k tomu, abych svým zaměstnancům zaručila výplatu a proto se budu plně věnovat pouze a jen krabičkám a rozvozu.❤️

🍓Protože nám v tuto chvíli jde maximálně o Vaše, ale i naše zdraví, zvýšili jsme ochranu před bakteriemi a viry nejen v kuchyni (jako tomu bylo doposud), ale i při rozvozu, kdy mají naše řidičky zakázáno bavit se s vámi v blízkosti a balíčky Vám budou pokládat na určené místo k Vám do práce, nebo domů (ať už přiložíte box, nebo to budete chtít položit na parapet). Prosím, neberte si osobně, že Vám krabičky nedáme s úsměvem do rukou. Je to proto, že si nesmírně ceníme zdraví a respektujeme názory a rady odborníků.

🍏Více než kdy jindy, zaměřujeme svou pozornost na používání takových potravin, které zvyšují naši obranyschopnost, jsou plné antioxidantů, vitamínů a minerálů. Základní potraviny, které jsme použili tento týden jsem všem klientům vypsala a vysvětlila v přiloženém jídelníčku, nebo jsou na webu krabičkujeme v sekci aktuální jídelníček.

🥦Není nyní možná platba v hotovosti. Všechny faktury jsou nyní nastaveny pouze na platby na účet.

A pozor! NOVĚ je možná objednávka pouze obědů, protože je nám jasné, jakou komplikaci nyní zavření restaurací představuje.

🚗!ROZVOZ ZDARMA!🚕 www.krabickujeme.cz

P.S.: Buďte více doma, i já své cesty omezuji na nejnutnější pracovní a věřte, že bude zase dobře!