Léto za dveřmi a vás trápí kila navíc?

Jednostranným a drastickým dietám odzvonilo a zdravé, vyvážené stravování získává na popularitě. Lidé si čím dál více uvědomují fakt, že svých cílů dosáhnou jen tehdy, bude-li jejich dieta dlouhodobě udržitelná. A ještě líp – nebudou-li muset své stravování označit slovem dieta, ale vyvážené stravování.

Stihnu zhubnout do léta?

Teplé počasí nabádá k tomu, opět více máknout na svých prioritách a hledat všemožné cesty, díky kterým se dostaneme k takové postavě, kterou se nebudeme stydět ukázat v šortkách, nebo dokonce v plavkách. Otázek, které nás v tomto období napadá je mnoho. Jak najít to pravé? To ono dlouhodobě udržitelné? A stihnu to ještě do léta?

Tak hezky popořadě. Dlouhodobě udržitelné je JÍST. Zdravě, pravidelně a s radostí. To vám můžeme poskytnout my. Naše krabičková dieta je chutná a pro vás naprosto bez práce. Každý všední den vám přivezeme čerstvé jídlo, které obsahuje pět jídel na celý den. Nemusíte se starat o recepty, o nákupy, o vaření, ani o počítání kalorií. My se postaráme o každou z těchto aktivit. A ještě to uděláme opravdu rády a s láskou.

Jak shodit 3 – 5 kilo za 6 týdnů

Co všechno se dá stihnout za měsíc a půl? Protože to je přesně doba, která zbývá do léta. Není to mnoho času a je potřeba se na to podívat s otevřenou myslí, rozhodně ale stojí za to se do toho pustit. Obecně platí, že prvních pár měsíců je hubnutí nejrychlejší. Tělo se zbavuje nejen přebytečného tuku, ale i vody. Nicméně pokud se budeme držet zásad zdravého hubnutí, správně si nastavíme kalorický deficit a zvládneme přidat i nějaký ten pohyb, dokážeme zhubnout 0,5 – 0,8 kila za týden. Za 6 týdnů to máme 3 – 5 kilo dole aniž bychom ztratili energii.

Vidět první výsledky je motivace k dalším výsledkům

Tímto zdaleka nekončíme. Jakmile na sobě uvidíme první výsledky, získáme novou motivaci, energii a sebevědomí. To nás žene neustále dopředu, posouvá to naše limity, zařazujeme nové aktivity, obměňujeme šatník a hlavně: RADUJEME SE. Díky našim krabičkám si můžete komplet změnit život. Jak by vás bavilo netrápit se a jíst? Není nic jednoduššího, než to zkusit. Čím dříve si naše krabičky objednáte, tím dříve se budete radovat ze svých výsledků.

A pokud si nebudete vědět rady, určitě mi napište.

Lucka Tvrdoňová,

majitelka Krabičkujeme