Sezóna zdravého hubnutí 2020 zahájena!

Vážení přátelé a klienti krabičkujeme.cz.

Doufáme, že jste si užili Vánoční čas bez stresu a shonu, v dobré společnosti a hlavně ve zdraví! Někteří z vás v pohodlí domova, jiní se nám hlásili z dovolené, jedno máme ale všichni společné, chceme se dostat ZPÁTKY DO FORMY po všem tom lenošení a plácání dobrot, které toto období přináší. Nezoufejte a hlavně ničeho nelitujte! Byly to přece krásné svátky. Pokud jste pustili uzdu zdravém režimu více, než jste si ochotni odpustit, zamyslete se nad tím, co s tím nyní můžete udělat, aby to za pár dnů či týdnů vůbec nebylo poznat. Abyste se cítili lépe a abyste jako bonus i vypadali lépe, od toho jsme tu již pátým rokem my!….(čti více)

Od pondělí 6.1.2020 dostanete svoje první krabičky v novém roce! V roce s číslem 2020, které je pro nás zlomové. Věříme totiž, že dvacítka bude skvělý rok a využijeme jeho sílu a potenciál naplno. V naší malé firmičce jsme si dali spoustu cílů a změn. Některé jsme splnili již během volna mezi svátky (někdo je nenapravitelný a neumí dlouho odpočívat). A další cíle budeme plnit pomalu a postupně za pochodu, tak nám držte palce. Ale nebojte! Ani jedna změna se nedotkne kvality našich služeb v kuchyni, teda vlastně doufáme, že dotkne, ale jen v dobrém.

A co chystáme? Protože si vás velmi vážíme, tak vám pár změn představíme již nyní. A ikdyž to jsou víceméně změny interní, stejně se s Vámi o ně podělíme. Protože VY jste součástí NÁS a bez VÁS bychom tu nebyli!

S naším skvělým truhlářem jsme ještě den před Vánoci makali a holkám na firmě jsme vyrobili pár změn a usnadnění. Jak se to dotkne vás? Věříme, že pouze v dobrém. Spokojený zaměstnanec vytváří lepší hodnoty. A lepší uspořádání interních záležitostí ve firmě a zároveň hezčí prostředí, posouvá hranice doposud dobře odvedené práce ještě výš. Stále se můžete těšit z domácích těstovin, domácích pomazánek, našich domácích koláčů, domácích sušenek a tak dále a tak dále!

Jako další překvápko holky na firmě najdou nějaké nové nádobí a nástroje, které plně využijí pro další zkvalitňování služeb. A věřte mi, že i takový (ne)obyčejný kvalitní krouhač zeleniny, nebo lepší nádobí, se opět v dobrém projeví  na vašich krabičkách. A jak? Jednoduše. Méně času u krájení, více času na domácí výrobu například našich skvělých sušenek.

Další změnu již někteří zákazníci jistě zaregistrovali. Jsem tak šťastná, že jsme to o Vánocích konečně spustili! CELÝ ROK!!! jsme s naším programátorem pracovali na našem vlastním interním krabičkujeme programu, který bude napojený na nový fakturační program a posílání faktur bude pro nás snazší a pro vás přehlednější. Věřte mi, že ruční posílání platebních údajů a vypisování faktur do nočních hodin bylo opravdu vyčerpávající. Ale proč se vám tím chlubíme a co to pro vás znamená? Mnohem snazší placení našich služeb. Pokud si nyní otevřete fakturu, můžete rovnou použít QR kód, či platbu bankovním převodem, s rovnou předvyplněnými údaji, velmi rychle a snadno. Říkáte si, že je to přeci normálka? Brzy to i pro nás bude normálka, ale teď se z toho ohromně těšíme!

Další záležitostí, ze které máme velkou radost jsou naše arašídové krémy, které si u nás můžete zakoupit. Stačí napsat nebo zavolat a tyhle skvělá máslíčka KOKOslíčko a ČOKOslíčko vám můžeme přibalit ke krabičkám. Zatím máme kokosovou a čokoládovou verzi a pokud to dobře půjde, vymyslíme vám další příchuť! Máslíčka jsou ve skleněných nádobách, které můžete vy, nebo my zrecyklovat.

Ke konci roku jsme se rozloučili s jednou naši skvělou členkou týmu (aby se mohla věnovat příjemným mateřským povinnostem) a přijali jsme rovnou dvě nové, které si s námi skvěle sedly a mají se velmi aktivně k práci. Jsou opravdu hodně šikovné a pracovité a my se těšíme, že do naší práce přivedou další nové nápady a inovace. Je velké štěstí najít někoho, koho práce baví a dělá ji s láskou a zodpovědně.

A to bude opět naše motto následujícího roku 2020! „Vaříme Vám s láskou!“

Ať se Vám v tom novém roce daří uskutečnit všechny cíle a plány a moc si vážíme toho, že k nějakým cílům můžeme i my značně přispět! A pokud ještě váháte, zda si naše krabičky dopřát či nikoli, zavolejte si nám o radu.

Také stále platí nabídka bezplatného výpočtu kalorické hodnoty pro optimální hubnutí.

Vaše Lucka Tvrdoňová s celým týmem KRABIČKUJEME.